Resident Evil: Resistance otrzyma duży pakiet dodatkowych map na premierę

Resident Evil: Resistance to dodatkowa gra wideo osadzona w świecie Resident Evil, przeznaczona do rozgrywek wieloosobowych.

@ 08.01.2020, 17:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Resident Evil: Resistance otrzyma duży pakiet dodatkowych map na premierę

Resident Evil: Resistance to tryb wieloosobowy zawarty w Resident Evil 3 Remake. Co ciekawe, mamy do czynienia z dwoma całkiem odrębnymi projektami. Ten pierwszy otrzyma zestaw nowych map już na premierę.

W grudniu redakcja DualShockers przetłumaczyła wywiad z czasopisma Famitsu, który został przeprowadzony z producentami Resident Evil 3 Remake - Peterem J. Fabiano i Masao Kawadą. Deweloperzy ujawnili m.in. w jaki sposób odświeżona "trójka" jest bardziej zorientowana na akcję. W tym tygodniu dłuższa wersja tego wywiadu została opublikowana w internetowej wersji Famitsu z kilkoma dodatkowymi szczegółami na temat Resident Evil: Resistance.

Dowiedzieliśmy się, że chociaż tylko jedna mapa była dostępna w wersji demonstracyjnej gry, ostateczna gra będzie zawierać wiele miejscówek. Ujawniono przy okazji, chociaż nie mamy żadnych informacji dotyczących niejapońskich wersji, że w Japonii produkcja ma kategorię zawartości Cero D, co oznacza, że ​​będzie w niej dużo krwi i przemocy.

W Japonii gry z najwyższą klasyfikacją wiekową Cero Z/18+ otrzymują mniej reklam w sklepie, ponieważ nie można ich sprzedawać bez potwierdzenia wieku. Z tego względu twórcy unikają zdobywania tej oceny w swoich grach za wszelką cenę, a także drugiej najwyższej oceny - CERO D/17+. U nas nie ma to w sumie większego znaczenia.

Premiera Resident Evil 3 Remake odbędzie się 3 kwietnia 2020 roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC (wymagania). Cyfrowe zamówienia przedpremierowe na PlayStation 4 zawierają ładny motyw graficzny dla konsoli.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?