Final Fantasy VII Remake otrzyma demo

Co ciekawe, niektórzy gracze w demo Final Fantasy VII Remake już grali.

@ 02.01.2020, 17:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Wygląda na to, że Square Enix niebawem opublikuje w sieci wersję demonstracyjną swojego najnowszego przedsięwzięcia, remake'u Final Fantasy VII. O próbce dowiedzieliśmy się za sprawą wycieku.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, demo Final Fantasy VII zdołali już pobrać gracze dysponujący zmodyfikowanymi (zhakowanymi) konsolami. Od tego momentu publikują oni w sieci materiały filmowe, ukazujące grę w akcji.

Dwójka "szczęśliwców", którzy położyli już swoje ręce na Final Fantasy VII, to użytkownicy Twittera skrywający się pod pseudonimami roXyPS3 oraz 3226_2143. Obaj wrzucili na wspomniany portal społecznościowy sporo ciekawostek na temat przedsięwzięcia.

Samo demo waży mniej więcej 10 GB, a oferuje około 30-45 minut zabawy. Na chwilę obecną nie wiemy niestety kiedy zostanie ono oficjalnie zapowiedziane. Czekamy na konkrety, a gdy tylko się pojawią, nie omieszkamy Was powiadomić.

Pamiętajcie, że premierę Final Fantasy VII Remake zaplanowano na dzień 3 marca 2020 roku, wyłącznie na PlayStation 4. Potem, choć szczegółów brak, zadebiutuje ono także na innych platformach.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?