Two Point Hospital - znamy datę premiery wydania konsolowego

W konsolowe Two Point Hospital grać będziemy za około dwa miesiące.

@ 12.12.2019, 10:30
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Two Point Hospital - znamy datę premiery wydania konsolowego

Two Point Hospital, całkiem interesująca gra ekonomiczna, w której zajmujemy się zarządzaniem szpitalem, jest obecnie dostępna wyłącznie dla posiadaczy komputerów osobistych. Już niebawem zadebiutuje jednak również na konsolach.

Deweloperzy Two Point Hospital poinformowali, że konsolowe wydanie ich ostatniego dzieła pojawi się w sprzedaży 25 lutego 2020 roku. Grać będą mogli wówczas właściciele PlayStation 4, Switchów oraz Xboksów One. Zawartość obu wydań projektu będzie dokładnie taka sama, z jednym wyjątkiem - o czym poniżej.

W Two Point Hospital zajmujemy się projektowaniem, budowaniem i zarządzeniem szpitali. Szukamy także lekarstw, prowadzimy badania nad nieuleczalnymi chorobami itd. Wszystko to robimy tak, aby zarówno pacjenci, jak i pracownicy byli zadowoleni. Złe zarządzanie szybko kończy się tragedią.

Edycja konsolowa Two Point Hospital to nie tylko podstawka, ale także dwa wydane do tej pory dodatki: Bigfoot oraz Pebberley Island. Trzecie rozszerzenie, Close Encounters, dopiero zadebiutuje, a jego zadaniem będzie wprowadzenie do gry nowych wyzwań, skupiających się na stworzeniach nie z tego świata.

Jeśli rozważacie zakup Two Point Hospital już teraz, rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?