Zapowiedziano Two Point Campus

Studio Two Point i firma SEGA ogłosiły kontynuację Two Point Hospital - Two Point Campus. Zgodnie z tytułem wcielimy się w quasi-boga i zarządcę tytułowego kampusu, uniwersytetu wraz z podległymi mu zakładami i włościami. Premiera odbędzie się w przyszłym roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Nintendo Switch.

@ 12.06.2021, 20:45
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Two Point Campus

Two Point Studios i firma SEGA ogłosiły w trakcie tegorocznego Summer Game Fest kontynuację Two Point Hospital - Two Point Campus! Podobnie jak w poprzedniczce, kontynuacja ciepło przyjętej gry ekonomiczno-symulacyjnej pozwoli graczowi na wcielenie się w quasi-boga i zarządcę. Premiera odbędzie się na komputerach osobistych i konsolach Xbox (One i Series X|S), PlayStation (4 i 5) oraz Nintendo Switch w 2022 roku.

Two Point Campus było gościem wydarzenia zorganizowanego przez Geoffa Keighleya. Poznaliśmy zwiastun dzieła studia Two Point i przybliżoną datę premiery. Sama produkcja jednak nie miała szczęścia, ponieważ blisko tydzień temu zbyt wcześnie trafiła do Microsoft Store, przez co z niespodzianki zostały nici.

Two Point Campus pozwoli graczowi wcielić się w twórcę i zarządcę własnego uniwersytetu. Będziemy zarządzać nie tylko samą placówką edukacyjną, ale również całym systemem zgromadzonym wokół niego - tytułowym kampusem. W grę wchodzi m.in. biblioteka, przestrzeń rekreacyjna dla studentów, połączenia między wszystkimi budynkami, ich wystrój itd. Same budynki uniwersyteckie również będą podlegać naszej ingerencji: będziemy mogli stworzyć m.in. średniowieczny wystrój auli do nauczania historii czy nowoczesne laboratorium, w którym tworzy się roboty i inne zaawansowane formy elektrotechniki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?