Anno 1800 przez tydzień do ogrania za darmo - z ograniczoną zawartością

Ubisoft zaprasza do przetestowania najnowszego Anno.

@ 11.12.2019, 17:29
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Anno 1800 przez tydzień do ogrania za darmo - z ograniczoną zawartością

Od premiery Anno 1800 minęło już ponad pół roku, więc Ubisoft musi przypomnieć graczom o swoim dziele. W tym celu uruchomiono darmowy weekend na Epic Games Store i Uplay.

Akcja wystartowała dziś o godzinie 14.00 i potrwa do przyszłej środy (18 grudnia) do godziny 18.00. W ramach darmowego tygodnia sprawdzimy grę w trybie sandbox (do trzeciego poziomu obywateli) oraz pogramy w trybie multiplayer - wyłączenie z osobami, które, tak jak my, ogrywają Anno 1800 w ramach darmowego tygodnia.

Jeśli zdecydujemy się zakupić produkcję, to nie będziemy mieli jednak możliwości przeniesienia postępów do pełnej wersji. Przy okazji Anno 1800 w różnych edycjach przeceniono na wspomnianych wcześniej platformach. Wersję standardową kupimy za niecałe 135 zł.

"W Anno 1800 ciężko doszukać się jakichś większych niedociągnięć. Studio Blue Byte przygotowało bardzo dopracowany projekt, od którego trudno się oderwać. W grze niemal cały czas coś się dzieje, miasto rośnie na naszych oczach, przeobrażając się z małej osady w potężną, ceglaną i zadymioną przez fabryczne kominy metropolię" - wspominałem w naszej recenzji gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?