Powstaje Left 4 Dead VR?

Valve przygotowuje podobno Left 4 Dead dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

@ 10.12.2019, 11:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne

Powstaje Left 4 Dead VR?

Valve bierze się chyba konkretnie za tworzenie gier. Niedawno korporacja zapowiedziała Half-Life: Alyx, a z najnowszej plotki wynika, że opracowuje ona również Left 4 Dead przeznaczone dla gogli wirtualnej rzeczywistości.

Wieść na temat Left 4 Dead VR dociera do nas z Twittera. Na jego łamach istnieje kanał zwany ValveNewsNetwork i na tymże kanale pojawił się niedawno wpis, w którym czytamy, że "Left 4 Dead VR jest prawdziwe". Nie jest to niestety potwierdzenie, ale kilka faktów przemawia za istnieniem projektu.

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że Valve opracowuje kolejne Left 4 Dead. Trzecia część sagi została rzekomo jakiś czas temu anulowana, a teraz dowiadujemy się, że jego deweloperzy postanowili po prostu zmienić założenia i skupić się na technologii wirtualnej rzeczywistości.

Więcej informacji na temat Left 4 Dead VR, jak tylko się pojawią. Póki co do tematu podchodźcie z przymrużeniem oka, bo Valve niczego oficjalnie nie potwierdziło.


Sprawdź także:
Left 4 Dead

Left 4 Dead

Premiera: 18 listopada 2008
PC, XBOX 360

Left 4 Dead to strzelanka stworzona przez studio Turtle Rock Studios. Program dedykowany jest głównie do zabawy wieloosobowej i kładzie ogromny nacisk na współpracę pomię...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:21, 10.12.2019
Niedługo może się okaże, że Valve jako pierwsi wykorzystają w pełni moc jaką oferuję VR.