Nadchodzi DOOM Slayers Collection

Premiera zestawu nastąpi już za kilka dni.

@ 10.12.2019, 12:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Nadchodzi DOOM Slayers Collection

Premiera DOOM Eternal, kolejnej części serii DOOM, zaplanowana została na przyszły rok. Nim w nową część zagracie, będziecie mieli okazję ku temu, by sprawdzić, tudzież przypomnieć sobie, poprzednie. Stanie się tak za sprawą zestawu DOOM Slayers Collection.

Jak donosi sklep GAME, DOOM Slayers Collection zadebiutuje 13 grudnia bieżącego roku. W skład zestawu wchodzą DOOM, DOOM 2, DOOM 3 oraz DOOM z 2016 roku. Zakupu dokonać będziemy mogli wersji dla Xboksa One albo PlayStation 4.

Pierwsze trzy wymienione tytułu trzeba będzie pobrać w formie cyfrowej. Ostatni będzie natomiast udostępniony na płycie Blu-ray. Konieczność zaciągnięcia DOOM, DOOM 2 i DOOM 3 z sieci oznacza, że najpewniej potrzebować będziemy konta w ramach Bethesda.net.

W tym momencie nie wiemy dlaczego nie ma żadnych informacji na temat wersji PC, ani tej dedykowanej konsoli Nintendo Switch. Być może jednak coś się jeszcze zmieni, albowiem nadal nie mamy oficjalnych doniesień ze strony wydawcy, firmy Bethesda.

Kończąc nadmienię, że premiera DOOM Eternal zaplanowana została na 20 marca 2020 roku. Grać będziemy wówczas na PC, PS4 oraz Xboksie One. Później projekt ograją też właściciele Nintendo Switch.


Sprawdź także:
Doom 3

Doom 3

Premiera: 03 sierpnia 2004
PC, XBOX

Doom 3 to strzelanka wyprodukowana przez kultowe już studio id Software, twórców m.in. serii Wolfenstein oraz Quake. Jak na FPS-a przystało mamy do czynienia z mnóstwem d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?