Valve nie pracuje nad Left 4 Dead 3

Studio przyznaje, że nie dłubie przy niczym związanym z uniwersum Left 4 Dead.

@ 20.01.2020, 11:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Jakiś czas temu pojawiły się plotki na temat tego, że Valve pracuje nad Left 4 Dead 3. Jak się jednak okazuje, nic takiego nie ma miejsca. Wszelkie doniesienia zostały zdementowane przez deweloperów.

Przedstawiciel Valve rozmawiał z redakcją IGN, a w trakcie wywiadu powiedział, że, wbrew krążącym plotkom, w studiu nie jest opracowywane Left 4 Dead 3. Nie powstaje nawet nic, co byłoby związane z serią.

"Widzieliśmy plotki na ten temat przez ostatnie kilka miesięcy. Przez moment zastanawialiśmy się nad next-genowym Left 4 Dead, kilka lat temu. Nie pracujemy jednak nad niczym związanym z L4D i nie robimy tego od lat".

Wiemy natomiast, że Valve dłubie obecnie przy Half-Life: Alyx, przeznaczonym dla gogli wirtualnej rzeczywistości. Jego premiera winna się odbyć w marcu bieżącego roku.


Sprawdź także:

Left 4 Dead

Premiera: 18 listopada 2008
PC, XBOX 360

Left 4 Dead to strzelanka stworzona przez studio Turtle Rock Studios. Program dedykowany jest głównie do zabawy wieloosobowej i kładzie ogromny nacisk na współpracę pomię...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:25, 20.01.2020
Trochę szkoda, ale przynajmniej raz przyznali, że nad niczym nie pracują.