Ekskluzywna dla PlayStation seria MLB The Show zadebiutuje na innych platformach

Nie należy się jednak ekscytować i czekać na kolejne podobne posunięcia.

@ 10.12.2019, 10:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, inne, ps4, xbox one

Ekskluzywna dla PlayStation seria MLB The Show zadebiutuje na innych platformach

Dość interesujące wieści dla wszystkich fanów baseballa mamy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Sony zamierza przenieść markę MLB The Show na inne, niż PlayStation, platformy. Co istotne, nie mamy do czynienia z plotką!

MLB The Show to marka tworzona przez wewnętrzne studia Sony. Do tej pory cykl debiutował wyłącznie na konsolach z serii PlayStation, ale od 2021 roku będzie można w niego zagrać także na systemach od Microsoftu oraz Nintendo. To wynik spisanej przez MLB, MLBPA oraz Sony umowy - być może Japończycy zostali poniekąd przymuszeni do multiplatformowości, choć nie jest to w sumie kluczowe.

Zapowiedziane niedawno MLB The Show 20 będzie ostatnim ekskluzywnym projektem z tego cyklu, przeznaczonym wyłącznie dla PlayStation 4. Kolejne gry będą debiutować najprawdopodobniej na Nintendo Switch, a także na Xboksie Scarlett (czy jak się będzie on nazywać).

Kolejne doniesienia w temacie będziemy Wam przekazywać na bieżąco.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?