Zapowiedziano Path of Exile 2 - gameplay i pierwsze informacje. Beta pod koniec 2020

Nie będzie to jednak oddzielna gra, a duża aktualizacja.

@ 16.11.2019, 09:56
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Zapowiedziano Path of Exile 2 - gameplay i pierwsze informacje. Beta pod koniec 2020

Mimo kilku lat na karku, dzięki regularnemu rozwojowi Path of Exile nadal cieszy się ogromną popularnością. Właśnie zapowiedziano kontynuację gry - choć będzie to "tylko" duża aktualizacja.

Path of Exile 2 nie będzie osobnym tytułem, ale zaktualizuje obecną wersję gry do nowej jakości. Kontynuacja przyniesie ze sobą nową fabułę w postaci 7 kolejnych aktów. Wydarzenia mają mieć miejsce 20 lat po zakończeniu, znanym z pierwowzoru.

Gra ma przynieść ze sobą wiele nowych systemów i przebudować obecne mechaniki, także w przypadku siedmiu obecnie dostępnych grywalnych klas postaci. Nie podano, czy pojawią się nowi bohaterowie. Dużo zmian naniesiono do fizyki, a także oprawy wizualnej czy interfejsu - w skrócie, będzie po prostu efektowniej i ładniej, jak na współczesne czasy przystało.

W Path of Exile 2 będziemy mogli grać obecnymi postaciami, ale jeśli zechcemy rozpocząć świeży wątek fabularny i poznać nową zawartość, konieczne będzie wykreowanie nowego bohatera.

Poniżej gameplay i trailer gry. Data premiery Path of Exile 2 na ten moment pozostaje tajemnicą. Wiemy jednak, że na "końcówkę 2020" twórcy z Grinding Gear Games szykują beta-testy, więc nie spodziewajmy się debiutu pełnej wersji szybciej, niż w 2021 roku. Pomimo prac nad PoE 2, twórcy nadal będą regularnie co trzy miesiące aktualizować obecną wersję gry.Sprawdź także:
Path of Exile

Path of Exile

Premiera: 23 października 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?