Nadchodzi Ultimatum w Path of Exile

Chodzi oczywiście o kolejne rozszerzenie dla Path of Exile. Nie znamy niestety jego zawartości, ale wszystko powinno stać się jasne w najbliższych tygodniach.

@ 25.03.2021, 09:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Nadchodzi Ultimatum w Path of Exile

Grinding Gear Games ujawniło, że kolejne rozszerzenie oraz liga nadchodzą do Path of Exile. Inicjatywę nazwano "Ultimatum", a jej premierę zaplanowano na dzień 16 kwietnia bieżącego roku w przypadku komputerów osobistych oraz 21 kwietnia, jeśli chodzi o konsole. Szczegóły na temat zawartości rozszerzenia powinniśmy poznać 8 kwietnia, czyli za mniej więcej 2 tygodnie.

Jeśli chodzi o to, czego się spodziewamy, rzućcie okiem na poniższą zajawkę. Widać na niej, że jakąś rolę w rozszerzeniu będzie odgrywać Vaal. Co ciekawe, na końcu krótkiego materiału pojawia się logo Path of Exile 2. Deweloperzy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że w trakcie kwietniowego wydarzenia będziemy mogli pierwszy raz spojrzeć na projekt.

Path of Exile dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One. Jeśli chodzi o kontynuację niebywale popularnego cyklu, w tym momencie mówi się o beta testach w roku 2022, a na temat ewentualnej premiery nie wiemy kompletnie nic. Jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was oczywiście powiadomić.


Sprawdź także:
Path of Exile

Path of Exile

Premiera: 23 października 2013
PC, PS4, XBOX ONE

Path of Exile to darmowa gra RPG akcji wyposażona wyłącznie w moduł sieciowy, będącą debiutancką produkcją studia Grinding Gear Games.W Path of Exile mamy do dyspozycji 6...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?