The Surge 2 - 7 powodów, dla których powinieneś zagrać w cRPG Deck 13

Na kanale PlayStation Access opublikowano świeżutkie fragmenty rozgrywki z gry The Surge 2.

@ 10.09.2019, 18:43
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

W sieci, a dokładniej na oficjalnym kanale PlayStation Access pojawił się najnowszy materiał wideo dotyczący rozgrywki z nadchodzącego hitu Deck 13 The Surge 2.

Studio Deck 13 zasłynęło współpracą z rodzimym CI Games, dla którego przygotowali nową markę pod tytułem Lords of the Fallen, która została bardzo dobrze przyjęta. W późniejszym okresie ich drogi się rozeszły, i studio samo stworzyło markę soulslike - właśnie The Surge.

Materiał wideo dotyczy siedmiu powodów, dla których warto jest sprawdzić grę ekipy z Niemiec. Warto podkreślić, iż jest to kontynuacja niedocenionej przez graczy gry sprzed kilku lat, która ugruntowała jednak pozycję Deck 13 i pozwoliła nabrać wiatru w skrzydła. Ich najnowsze RPG cechuje wysoki poziom trudności i całkiem oryginalny świat science - fiction, w którym technologia łączy się z prymitywnymi formami walki wręcz czy za pomocą broni palnej. Ciekawe, bowiem teraz wyjdziemy poza duże kompleksy biurowe i produkcyjne, a akcja gry w większości będzie rozgrywała się w zniszczonym, dużym mieście.

Premiera gry na PlayStation 4, Xbox One oraz pecetach już niedługo, bo 24 września 2019.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?