Gears 5 usunięto ze sprzedaży w Chinach, fani są wściekli

Gra z niewyjaśnionych powodów zniknęła ze sprzedaży w Państwie Środka.

@ 10.09.2019, 19:15
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox one

Gears 5 usunięto ze sprzedaży w Chinach, fani są wściekli

Niedawno miała premiera Gears 5 i gra okazała się udaną produkcją. Nasza recenzja jeszcze powstaje, ale już teraz potwierdzamy, że jest dobrze. Niestety, nie każdy może to póki co sprawdzić.

Problem mają gracze z Chin, gdzie Gears 5 nagle zostało po prostu wycofane ze sprzedaży. Co gorsza, Microsoft nie jest w stanie podzielić się z nami powodami tej decyzji, twierdząc, że to "bardzo specyficzna sytuacja". Cenzura, a może jakiś element gry nie idzie w parze z chińskim prawem (delikatnie mówiąc)? Tego póki co niestety nie wiemy.

Zerkając na Steam, można jednak zauważyć wysyp negatywnych recenzji, z czego większość z nich wyrażona jest przy pomocy chińskich znaczków. Translator Google nie jest może idealnym narzędziem, ale przy jego pomocy możemy rozszyfrować, że gracze są wściekli z powodu braku możliwości grania w kupioną grę. Obwiniają przede wszystkim wydawcę, który nie dopilnował aby premiera przebiegła bez zakłóceń i podobnych kompromitacji.

Cóż, ciężko byłoby nie przyznać im racji.


Sprawdź także:
Gears 5

Gears 5

Premiera: 10 września 2019
PC, XBOX ONE

Gears 5 to kolejna odsłona trzecioosobowych strzelanek, których akcja została osadzona w odległej przyszłości. Za projekt odpowiada studio The Coalition, twórcy czwartej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?