Borderlands 3 nie będzie zawierać mikropłatności, bo ''nie pasują one do charakteru gry''

Brak skrzynek, skórek i innych pierdół.

@ 21.08.2019, 14:23
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Borderlands 3 nie będzie zawierać mikropłatności, bo ''nie pasują one do charakteru gry''

Wcześniej mówiło się, że Borderlands 3 może zawierać mikropłatności, w tym popularne skrzynki z zawartością. Deweloperzy ostatecznie jednak zdementowali te plotki.

Chris Brock, producent Borderlands 3, rozmawiał z redakcją serwisu PCGamesN. Dziennikarz zadał pytanie dotyczące obecności mikropłatności w grze. Otrzymał następującą odpowiedź:

"Są gatunki, gdzie skrzynki z zawartością faktycznie działają. Mogę zrozumieć umieszczenie ich w grach free to play, ma to sens. W naszej grze ich jednak nie ma, ponieważ to nie są rzeczy pasujące do Borderlands" - wyjaśnia deweloper.

"Nie wrzucamy skrzynek z zawartością do naszych gier. Nie będę mówił, że nie zrobimy tego w przyszłości, ale na pewno nie pasują one do Borderlands." - dodaje.

Według Chrisa Brocka, firma Gearbox nie ma nawet w planach wprowadzać loot boksów do swoich gier, co zapewne jest dobrą wieścią. Z drugiej strony, dobrze wiemy, że sytuacja na rynku zmienia się dynamicznie i za chwilę twórcy mogą mówić coś zgoła odmiennego.

Premiera Borderlands 3 już 13 września na PC, PlayStation 4 i Xbox One. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKattowitz   @   15:06, 21.08.2019
Wreszcie ktoś mądry w świecie gier! Uśmiech Liczę, że będą podtrzymywać to stanowisko najdłużej, jak to możliwe.
0 kudosTheCerbis   @   16:48, 21.08.2019
Ojj, nie rozpędzaj się tak. Randy Pitchford i mądrość... Jakoś to nie idzie w parze. Puszcza oko
0 kudosKeiko   @   20:27, 21.08.2019
Cieszy mnie to, ale coś mi się wydaje, że powód jest inny. Już w drugiej części były skiny i głowy do zmiany dwa rodzaje waluty, a w tej dochodzą skiny na bronie czyli wszystko to, co zazwyczaj jest sprzedawane jako mtx. 2K po prostu widzą co EA robiło ostatnimi czasy i zwyczajnie zdecydowali się nie wychylać.