Mortal Kombat 11: wkrótce do gry trafi Terminator i Joker

Terminator T-800, Sindel, Joker i Spawn zostaną dodani do Mortal Kombat 11 w ciągu kolejnych miesięcy.

@ 22.08.2019, 10:54
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Mortal Kombat 11 to jedna z najbardziej udanych gier 2019, a dzięki jej przepustce sezonowej uzyskała popremierowe wsparcie. Oznacza to, że do gry trafią Shang Tsung, Nightwolf, Sindel i bardzo pożądany Spawn. Dzisiaj, zgodnie z obietnicą Nether Realm, nowe wideo ujawniło zawartość całego DLC Kombat Pack, potwierdzając, że T-800 Terminator i Joker to dwie ostatnie nieujawnione postacie z dodatków.

Chociaż nadal nie widzieliśmy żadnej rozgrywki z Sindelem, Jokerem, Terminatorem lub Spawnem, wiemy, jak będą wyglądać w Mortal Kombat 11. Sindela i Jokera charakteryzuje interesujący nowy wygląd, projekt Spawna wydaje się dość trafiony i zgodny z komiksowym pierwowzorem. Zaś T-800 Terminator ma podobiznę Arnolda Schwarzeneggera.

Niniejszy zwiastun zawiera także daty premiery każdego zawodnika, potwierdzając, że będą oni dostępni do marca 2020 roku. Jak zapewne wiecie, Shang Tsung i Nightwolf są już dostępne. Terminator T-800 pojawi się 8 października, Sindel 26 listopada, Joker dołącza do walki 28 stycznia, z kolei Spawn zadebiutuje 17 marca.

Poniżej możecie rzucić okiem na opisywany zwiastun i zdecydować, na którego z tych zawodników najbardziej czekacie.


Sprawdź także:

Mortal Kombat 11

Premiera: 23 kwietnia 2019
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Mortal Kombat 11 to najnowsza odsłona jednej z najstarszych oraz zdecydowanie najbrutalniejszej serii bijatyk. Za projekt odpowiada studio NetherRealms, mające na swoim k...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?