Borderlands 3 (PC) - okladka

Borderlands 3 (PC)

Premiera:
13 września 2019
Premiera PL:
13 września 2019
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (10)Gram (0)Ukończone (2)Kupię (12)

Opis Borderlands 3 (PC)
Materdea @ 15:48 01.10.2012
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 51h 0min

+ czaswięcej

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora staramy się znaleźć miejsce dla siebie i przetrwać.

Borderlands 3, podobnie jak edycje poprzednie, oferuje tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy. Mogą sobie oni wzajemnie pomagać, walcząc ramię, w ramię z napotkanymi stworami. Co istotne, rozgrywka opiera się nie tylko na elementach akcji, ale również aspektach typowych dla gier RPG - mowa tu o rozwoju głównego bohatera, jak również miliardach broni i innego wyposażenia, zmieniającego statystyki protagonistów.

W przypadku Borderlands 3 głównymi antagonistami jest rodzeństwo - dwie syreny, które postanawiają odkryć tajemnicze skarbce rozmieszczone w różnych miejscach Pandory (i nie tylko), a następnie spożytkować ukryte tam skarby do tego, by przejąć kontrolę nad światem. My, jako Strażnicy, nie możemy oczywiście do tego dopuścić. Chwytamy za broń i przystępujemy do siania spustoszenia.

Najnowsze dzieło studia Gearbox pozwala nam wybrać spośród czterech archetypów, wyposażonych w unikatowe umiejętności. Możemy więc zdecydować się na postać korzystającą przede wszystkim z broni palnej, potężnego tanka, mecha albo syrenę, która sprawnie posługuje się czymś w rodzaju magii. Wybór nie wpływa na fabułę, ale zmienia sposób eliminowania przeciwników.

Borderlands 3 to również unikatowa oprawa wizualna, wykorzystująca technikę Cell-Shadingu. Dzięki temu przedsięwzięcie wygląda, jak animowany komiks.

Wymagania: Twórcy gry Borderlands 3 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardemZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Borderlands 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
3 kudosKattowitz   @   16:38, 30.04.2019
Zachwycająca okładka! Mam nadzieję, że jej nie zmienią na premierę.. Powieszę babci na ścianie obok baaaardzo podobnego obrazu ;>
0 kudosTheCerbis   @   16:46, 30.04.2019
Komentarz miesiąca!

Ja zanim przejdę wszystkie poprzedniki (przypominam - gramy w jedynkę w co-opie z Hunterem i Guilderem) to minie tyle czasu, że Bordery 3 będą już dawno na Steamie.

Okładka wykonana prześwietnie, szkoda tylko, że ucięli Lilith w jednej z róż.
0 kudosMicMus123456789   @   18:43, 30.04.2019
Cytat: Kattowitz
Zachwycająca okładka! Mam nadzieję, że jej nie zmienią na premierę.


W internecie nic nie ginie. I raczej mała jest szansa, że jakiś religijny wariat się o niej dowie i zażąda jej zmiany Uśmiech