Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2 podobno powstają

Gearbox Entertainment nie ujawniło czym obecnie się zajmuje, ale wiele wskazuje na to, że studio przygotowuje Borderlands 4 oraz Tiny Tina's Wonderlands 2.

@ 20.11.2023, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2 podobno powstają

Firma Gearbox Entertainment na pewno przygotowuje coś nowego, czego jeszcze oficjalnie nie zapowiedziała. Na razie nie sposób z całą pewnością określić przy czym dłubią deweloperzy, ale jeśli wierzyć doniesieniom, to opracowują oni Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2.

Ani Borderlands 4, ani Tiny Tina’s Wonderlands 2 nie zostały jeszcze oficjalnie ujawnione przez 2K, tudzież Gearbox. Oba projekty pojawiły się jednak na stronie LinkedIn, a konkretnie na profilu niejakiego Randela R. Mężczyzna był technicznym dyrektorem Gearbox od maja do lipca 2022 roku, na co wskazuje screen poniżej. Pracował w tym czasie właśnie przy Borderlands 4 oraz Tiny Tina’s Wonderlands 2.

Biorąc pod uwagę, że zarówno Borderlands, jak i Tiny Tina’s Wonderlands osiągnęły sukces, nie powinno być zaskoczeniem, że Gearbox Entertainment będzie chciało przygotować ich kontynuacje. Na razie niczego oficjalnie nie potwierdzono, ale być może w trakcie nadchodzącego The Game Awards 2023 się to zmieni. Czekamy oczywiście z niecierpliwością.

Co ciekawe, na wspomnianej stronie dewelopera znajduje się też wzmianka dotycząca gry z serii Brothers in Arms. Podobnie, jak dwie pozostałe, przygotowywane jest ono z użyciem silnika graficznego Unreal Engine 4 i niestety też nie mamy żadnej oficjalnej zapowiedzi. Sytuację będziemy jednak bacznie obserwować, przekazując Wam wszelkie doniesienia.


Sprawdź także:
Borderlands

Borderlands

Premiera: 26 października 2009
PC, PS3, XBOX 360

Borderlands to pierwszoosobowa strzelanka stworzona przez studio Gearbox Software, znaną między innymi dzięki serii Brothers in Arms. Tym razem deweloperzy postanowili je...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   13:24, 20.11.2023
A niech się wypchają. Co z tego że mam Borderlands 3 skoro nie po Polsku, co z tego że Tinę Jedynkę mogłam tanio kupić skoro nie po Polsku. A w języku sua-hili oraz indian Czukcza pewno są. Zły
0 kudosMicMus123456789   @   16:37, 20.11.2023
W nowe Borderlands chętnie bym zagrał, trójka była wyjątkowo wciągająca Szczęśliwy