gamescom '19: Commandos 2 i Praetorians w wersji HD Remastered jeszcze w 2019 roku

Kultowe gry powracają w odświeżonej wersji.

@ 21.08.2019, 14:06
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, mob, switch, ps4, xbox one

Commandos II to dla wielu osób gra dzieciństwa lub wczesnej młodości, z kolei Praetorians to tytuł może mniej znany, ale również ciekawy. Wkrótce zadebiutują ich odświeżone edycje.

Firma Kalypso Media poinformowała, że trwają intensywne prace nad odświeżeniem obu wyżej wymienionych gier. Jeszcze w 2019 roku (końcówka) zadebiutują one na szeregu platform. W przypadku Commandos II HD Remastered mowa o PC, PS4, XOne, Switch oraz Android / iOS (iPadOS). Jeśli chodzi o Praetorians HD Remastered, to z uwagi na wymagające większej precyzji sterowanie, platformy ograniczono do PC, PS4 i XOne.

W przypadku obu gier możemy spodziewać się podbitej rozdzielczości, poprawionych tekstur czy poprawek w sterowaniu i usprawnień w SI przeciwników. Należy pamiętać, że obie gry będą jedynie odświeżone, więc nie spodziewajmy się wielkich z samej oprawie.Sprawdź także:

Commandos 2: Ludzie odwagi

Premiera: 21 września 2001
PC

Commandos 2 to kontynuacja pierwszej części z cyklu, która zagościła na rynku w 1998 roku. Podobnie jak w poprzedniku, tak i tu akcja rozgrywa się podczas II Wojny Świato...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?