Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - po sprzedaniu 10 mln kopii, Activision zainteresowane kolejnymi remake'ami

Świetna sprzedaż odświeżonego Crasha to zwiastun kolejnych remake'ów.

@ 10.08.2019, 12:54
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, switch, ps4, xbox one

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - po sprzedaniu 10 mln kopii, Activision zainteresowane kolejnymi remake'ami

Firma Activision pochwaliła się fantastyczną sprzedażą Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - odświeżone przygody człekokształtnego Jamraja kupiło już przeszło 10 mln graczy!

Tak świetna sprzedaż to automatycznie zielona lampka dla kolejnych remake'ów kultowych gier sprzed lat. Szef Activision, Bobby Kotick, powiedział inwestorom na ostatnim spotkaniu, że "jest masa starszych marek, których odświeżeniem byliby zainteresowani fani". Jednocześnie poinformował, by "wyczekiwać nowych informacji" w tej kwestii [ogłoszenia remake'u kolejnej gry sprzed lat - dop. red.].

Konkretów póki co brak, ale mamy trzymać rękę na pulsie. Szef Activision dodał też, że firma naturalnie nie skupia się tylko na odświeżeniu starszych gier - w drodze są też nowe marki.

Warto przypomnieć, że Activision pracuje m.in. nad odświeżeniem kultowego WarCrafta III. Od dłuższego czasu nie słyszeliśmy nowych wieści w tym temacie, ale prace na pewno trwają (widzieliśmy już nawet gameplay), a gra ma zadebiutować jeszcze w tym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
2 kudosMicMus123456789   @   18:37, 10.08.2019
Jeśli kolejne tytuły będą trzymać tak wysoki poziom jak Spyro czy Crash właśnie, to nie mam nic przeciwko kolejnym remake'om.
0 kudosLucas-AT   @   22:15, 10.08.2019
Konami po sukcesie remake’u Resident Evil 2 powinno zabrać się za remake Silent Hilla w podobnym stylu.

Klasyków czekających na odświeżenie jest sporo. Chętnie bym ujrzał choćby Legacy of Kain: Soul Reaver. Niedługo Medievil od Sony i zobaczymy jak on się przyjmie.
0 kudosfrycek88   @   06:31, 13.08.2019
Jestem za, Activision ma w swoim posiadaniu wiele fajnych marek i studiów. Mogli by np. zrobić remaki gier od Revant

Co do konami ja bym chciał by wrócili do robinia bijatyk 3d. Mieli robić Bloody Roar 5. Zarzucili. Powinni wrócić do tego projektu.
0 kudosdabi132   @   08:59, 13.08.2019
Remaki starych, świetnych tytułów po latach z nową oprawą graficzną są jak najbardziej przeze mnie mile widziane. Tylko te remaki niech też trzymają jakiś poziom, a nie będą skokiem na kasę.
0 kudosCayt   @   18:57, 13.08.2019
Cytat: Lucas-AT
Konami po sukcesie remake’u Resident Evil 2 powinno zabrać się za remake Silent Hilla w podobnym stylu.

Klasyków czekających na odświeżenie jest sporo. Chętnie bym ujrzał choćby Legacy of Kain: Soul Reaver. Niedługo Medievil od Sony i zobaczymy jak on się przyjmie.TAAAAK. Legacy of Kain to byloby cos pieknego Szczęśliwy
0 kudosTheCerbis   @   21:45, 13.08.2019
Całą serię Legacy of Kain zdałoby się odświeżyć. Na pewno zainteresowanie by było.
Dodaj Odpowiedź