Hyper Light Drifter i Mutant Year Zero za darmo na Epic Games Store

Świetne gry za friko od 15 sierpnia.

@ 15.08.2019, 21:10
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Hyper Light Drifter i Mutant Year Zero za darmo na Epic Games Store

Właściciele platformy Epic Games Store nie przestają rozpieszczać graczy, czego efektem są kolejne dwa świetne tytuły, jakie wkrótce będzie można zgarnąć tam za darmo.

Już od 15 sierpnia na Epic Games Store za darmo zostaną udostępnione tytuły Hyper Light Drifter oraz Mutant Year Zero. W przypadku pierwszej gry mówimy o bardzo dobrze ocenionej pikselowej platformówce z elementami walki i eksploracji, z wyjątkowo oryginalną oprawą. 

Aktualizacja 15.08: Gry są już dostępne za darmo na Epic Games Store. Poznaliśmy też następną darmową grę - będzie to FEZ (od 22 sierpnia).

Druga gra, Mutant Year Zero, to z kolei gra przygodowa łącząca system walki turowej znany z serii XCOM z fabułą, odkrywaniem świata, mechaniką skradania się i strategią. Sam tytuł jest dość świeży, bowiem debiutował w grudniu ubiegłego roku.

Obie gry przypiszemy do swojego konta za free w dniach 15-22 sierpnia. Obecnie z kolei można zgarnąć kolorową grę logiczną GNOG, którą powinni zainteresować się także fani gogli VR.


Sprawdź także:
Hyper Light Drifter

Hyper Light Drifter

Premiera: 29 marca 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Hyper Light Drifter to gra action RPG od niezależnego studia Heart Machine. Tytuł zaczynał na Kickstarterze, gdzie wsparto jego produkcję kwotą 645 tysięcy dolarów.Gra op...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?