No Man's Sky - gigantyczne rozszerzenie Beyond wprowadzi multiplayer i wsparcie dla gogli VR

Wszystko to otrzymamy już 14 sierpnia.

@ 10.08.2019, 12:33
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Zmiany jakie przeszło No Man's Sky od momentu premiery w 2016 roku to na pewno jedno z większych przeobrażeń, jakie widzieliśmy w branży. Na tym jednak nie koniec, bo wkrótce gra otrzyma kolejną, darmową zawartość.

Studio Hello Games nie spoczęło na laurach po premierze gry, choć w przypadku tej produkcji to określenie nie do końca tu pasuje. Lepiej powiedzieć, że deweloperzy po prostu zaczęli doszlifowywać niedokończoną grę, tak by spełniała ona nasze wygórowane przedpremierowe oczekiwania, napędzane pierwszymi, szalenie efektownymi trailerami.

I tak No Man's Sky otrzymało już kilka dużych aktualizacji, które znacząco odmieniły wygląd gry. Już 14 sierpnia zadebiutuje kolejny dodatek - Beyond. Ma on wprowadzić nowy tryb No Man's Sky Online, czyli długo wyczekiwany - chyba w końcu pełnoprawny - multiplayer. Kolejną nowością ma być wsparcie dla gogli VR, ale skoro Hello Games nazywa tę aktualizację "największą w historii gry", to możemy mieć pewność, że to nie koniec nowinek, jakie dostaniemy w nasze łapska już w nadchodzącym tygodniu. 

Póki co - premierowy zwiastun omawianej aktualizacji.


Sprawdź także:

No Man's Sky

Premiera: 12 sierpnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE

No Man's Sky to gra niezależna autorstwa studia Hello Games, twórców serii Joe Danger. Jest to rozbudowana produkcja z otwartym światem, w której możemy przemierzać przes...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?