Powstaje nowa gra z cyklu Crash Bandicoot?

Crash Bandicoot wcale nie powiedział ostatniego słowa. Marka może powrócić z kolejną, pełnoprawną odsłoną.

@ 21.11.2019, 10:28
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, inne, ps4, xbox one

Powstaje nowa gra z cyklu Crash Bandicoot?

Activision może wkrótce ujawnić nam nową grę z cyklu Crash Bandicoot. Wskazują na to nigdy wcześniej nie widziane zasoby i modele postaci widoczne w reklamach.

Dowód? W nowej reklamie PlayStation zaprezentowanych zostało kilka postaci z gier wideo innych, zewnętrznych, firm. Crash, Coco i Dr. N. Cortex zbliżają się do wielopoziomowego parkingu, zaś za postacią rudzielca zauważono dziwną maskę unoszącą się za Crashem. Maski były podstawą serii Crash Bandicoot, ale ta jest wyjątkowa. Połącz to odkrycie z nowym modelem postaci Crash widocznym z boku autobusu, a wszystko nabiera faktycznie sensu.

Plotkarze na 4Chan twierdzą, że maska ​​i nowy wygląd Crasha mogą wieszczyć świeżą grę z tej serii, nad którą podobno pracuje Activision. Projekt został rzekomo zatytułowany Crash Bandicoot Worlds i miałby półotwarty świat i trzy nowe maski. Jego debiut winien odbyć się w 2020 roku.

Oliwy do ognia dodał pracownik Toys for Bob, Nicholas Kole, który nawiązał interakcję z porywającymi plotkami, gdy zacytował ponownie zrzut ekranu z tajemniczej maski. Nic nie zostało powiedziane wprost, ale z pewnością wygląda na to, że Crash powróci na ostatnie okrążenie obecnej generacji, zanim PlayStation 5 i Xbox Scarlett wjadą na tor.

Cały czas mówimy jednak o niepotwierdzonych doniesieniach, więc wstrzymajcie się z ekscytacją.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   12:32, 21.11.2019
Jeśli faktycznie wyjdzie nowa gra z nowymi maskami to jestem ciekaw jakie będzie ich tło fabularne. Bo jednak obecnie są dwie i reprezentują jasno dobro i zło.