Crash Bandicoot 4: It's About Time - zapowiedziano pełnoprawny powrót marki

Activision zapowiedziało, że 2 października zadebiutuje Crash Bandicoot 4: It's About Time - pełnoprawna, czwarta część popularnej marki platformówek 3D!

@ 23.06.2020, 15:29
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
ps4, xbox one

Crash Bandicoot 4: It's About Time - zapowiedziano pełnoprawny powrót marki

Po ostatnim przecieku dotyczącym powrotu serii Crash Bandicoot, firma Activision w końcu oficjalnie ujawniła nadchodzącą produkcję! Jeden z najpopularniejszych (o ile nie naj) jamrajów wirtualnej rozrywki, Crash, powróci w pełnoprawnej części czwartej już 2 października tego roku - na konsole Xbox One oraz PlayStation 4!

Po wypuszczeniu przez amerykańską korporację w 2018 roku pakietu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zawierającego trzy odświeżone części serii platformówek 3D, przyszedł czas na pełnoprawną "czwórkę". Crash Bandicoot 4: It's About Time ukaże się na początku października tylko na konsolach - Xboksie One i PlayStation 4. Studio odpowiedzialne za to dzieło, Toys for Bob, szykują dla fanów nie lada gratkę.

Przede wszystkim powraca główny antagonista - Doktor Neo Cortex. Który, co ciekawe, będzie grywalną postacią. Podobnie jak oczywiście Crash i jego kompanka Coco. Cortex tym razem uwziął się nie tylko na ten wszechświat, ale na wszystkie możliwe wymiary - zaś my jako właśnie Crash i Coco musimy je ocalić, odnajdując cztery Maski Kwantowe i naginając reguły rzeczywistości.

Oprócz historii dostaniemy szereg zwariowanych i niezwykle kolorowych lokacji, wypełnionych po brzegi wyzwaniami i pułapkami. Do tego dochodzą, naturalnie, nowi bossowie oraz niespotykani wcześniej przeciwnicy. Więcej zdradzi Wam zwiasyun gry, widoczny poniżej, a zawierający również fragmenty z rozgrywki!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?