Czy właśnie poznaliśmy datę premiery Crash Bandicoot 4: It’s About Time?

Bandicoot 4: It’s About Time pojawi się na półkach sklepowych późną jesienią, tak przynajmniej wynika ze zwiastuna.

@ 20.06.2020, 11:59
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

Czy właśnie poznaliśmy datę premiery Crash Bandicoot 4: It’s About Time?

W sieci pojawiły się znakomite informacje dla wiernych fanów rudzielca z serii zapoczątkowanej przez Naughty Dog. Okazuje się, że Crash Bandicoot 4: It’s About Time zostanie wydana 10 października tego roku, jako bezpośrednia kontynuacja wielkich hitów sprzed lat.

Według analityka, Daniela Ahmada, najnowsza część Crasha zostanie oficjalnie ujawniona podczas Summer Games Fest dnia 22 czerwca. Na podstawie grafiki, która wyciekła, wydaje się, że Crash Bandicoot 4 nie będzie dostępny na Nintendo Switch, przynajmniej nie w dniu pierwotnej premiery.

W przeszłości Crash N. Sane Trilogy opublikowano najpierw na PlayStation 4, a później na Xboksie One i Switchu. Crash Team Racing Nitro-Fueled został jednak wydany na wszystkich trzech konsolach. Warto również zauważyć, że Crash Bandicoot 4 najwyraźniej nadchodzi na Xboksa Series X, przynajmniej w oparciu o grafikę ujawnionego pudełka.

Chociaż obecnie nie ma więcej szczegółów na temat najnowszej części sagi Crash Bandicoot, nie będziemy musieli czekać dłużej, bo jeśli pogłoski są prawdziwe, to odpowiednią informację dostaniemy w przyszłym tygodniu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?