Final Fantasy VII Remake: kolejne porównanie grafiki koncepcyjnej z rozgrywką

Final Fantasy VII Remake już coraz bliżej. Projekt został zaprezentowany na kolejnym screenie oraz grafice koncepcyjnej.

@ 08.08.2019, 10:42
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

Wersja ostateczna Final Fantasy VII zostanie wydana na PlayStation 4 już 3 marca 2020 roku. Tymczasem oficjalne konto gry na Twitterze publikuje nowe zdjęcia, na których widać budynek Shinry.

Deweloperzy opublikowali dziś wpisy z grafiką koncepcyjną i obrazem Sektora 8 w Midgar. Midgar jest najbardziej kultowym miastem w grze i tematem pierwszego odcinka remaku. Sektor 8 znajduje się nad slumsami miasta, ale zachowuje trochę szorstkości, którą kojarzymy z Midgarem. Te obrazy dobrze oddają jakość neo-noir, jaką miasto cechowało się w oryginale.

Tweet prosi o zauważenie znaku LOVELESS. Loveless Avenue to nazwa głównej drogi w Sektorze 8 miasta, a także nazwa spektaklu, który pojawia się w reklamach w FFVII. Grafika koncepcyjna obejmuje również restauracje i drogerie. Nie widzieliśmy jeszcze, jak sklepy będą działały w grze, ale ich dodanie do produkcji jest interesujące, szczególnie że mogą skrywać większą ilość nowych bohaterów oraz zadań.

Tak jak wspominaliśmy na samym początku wiadomości, gra pojawi się dopiero w przyszłym roku na rynku. Jak oceniacie rozwój przez te wszystkie lata oraz nową wizję na atomowe miasto Midgar?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?