Borderlands 2 sprzedało się w ilości 22 milionów egzemplarzy

Borderlands 3 już za zakrętem, warto więc przypomnieć sobie drugą część, która sprzedała się w wielomilionowym nakładzie.

@ 07.08.2019, 23:44
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one

Według GamesIndustry.biz Borderlands 2 sprzedało się w ponad 22 milionach egzemplarzy na całym świecie. W maju tego roku Take-Two Interactive poinformowało, że tytuł przekroczył 20 milionów. Od tego czasu gra była w stanie zgromadzić dodatkowe dwa miliony egzemplarzy.

Borderlands 2 zostało pierwotnie wydane we wrześniu 2012 roku. Później Gearbox zremasterował grę, a także Borderlands: The Pre-Sequel, wydając je razem jako Borderlands: The Handsome Collection.

Ponieważ Borderlands 3 debiutuje już za miesiąc, nic dziwnego, że tyle egzemplarzy zostało sprzedanych w tak krótkim czasie. W czerwcu Gearbox wydał Commander Lilith i DLC do gry Fight of Sanctuary dla Borderlands 2.

W ubiegłym tygodniu Gearbox ogłosił, że Borderlands 3 pokryło się złotem, dzięki czemu premiera gry jest już praktycznie za rogiem, a zaplanowano ją na 13 września na Xbox One, PS4 i PC wyłącznie w Epic Games Store. Borderlands 3 ukaże się także pierwszego dnia w Google Stadia w listopadzie.


Sprawdź także:

Borderlands 2

Premiera: 18 września 2012
PC, PS3, XBOX 360, PSV

Borderlands 2 to druga część popularnej gry osadzonej w post apokaliptycznym świecie, wyprodukowanej przez studio Gearbox Software. Produkcja trafia, tak samo jak poprzed...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?