Borderlands 3 na PS4 Pro oraz Xboksie One X

Twórcy ujawniają jakie zmiany w Borderlands 3 dostrzeżemy na tych dwóch platformach.

@ 08.08.2019, 11:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, xbox one

Gearbox Software ujawniło jakie różnice podczas zabawy w Borderlands 3 dostrzegą osoby posiadające nieco podrasowane wersje konsol obecnej generacji. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że na platformie Microsoftu dostaniemy jeden, a na sprzęcie Sony dwa tryby działania.

Xbox One X będzie generował oprawę wizualną Borderlands 3 w rozdzielczości 4K oraz z płynnością 60 klatek na sekundę. PlayStation 4 Pro będzie natomiast oferował dwa odmienne sposoby renderowania. Pierwszy będzie skupiał się na wyższej rozdzielczości, a drugi na wydajności.

Jeśli chodzi o tryb rozdzielczości, grać będziemy wówczas w najwyższej możliwej, czyli 4K, choć na pewno zastosowane zostanie dynamiczne jej dopasowywanie do aktualnie przetwarzanej sceny. Tryb wydajności to natomiast niższa rozdzielczość, czyli 1080p, a także 60 klatek na sekundę.

Co ciekawe, jeśli gra odpalona zostanie na ekranie 1080p, a wybierzemy tryb rozdzielczości, automatycznie włączony zostanie supersampling. Poprawi on ostrość obrazu, ale jednocześnie obniży płynność animacji do 30 klatek na sekundę.

Premiera Borderlands 3 zaplanowana została na 13 września bieżącego roku, a grać będziemy na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?