Zapowiedziano konsolowe Two Point Hospital

Firma SEGA ujawniła, że Two Point Hospital zadebiutuje na PS4, Xboksie One oraz Switchu.

@ 24.07.2019, 10:42
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one

Zapowiedziano konsolowe Two Point Hospital

Two Point Hospital to jedna z ciekawszych gier ekonomicznych ostatnich lat. Projekt do tej pory dostępny był wyłącznie dla posiadaczy komputerów osobistych, ale niebawem się to zmieni. Wydawca zapowiedział wydanie konsolowe, mające zadebiutować jeszcze w tym roku.

Informacja o konsolowym wydaniu Two Point Hospital dociera do nas za sprawą firmy SEGA. Korporacja ujawniła w informacji prasowej, że opracowuje grę w wersjach dla PlayStation 4, Xboksa One oraz Nintendo Switch. Poszczególnych wariantów mamy spodziewać się w tym roku.

Konsolowe wydania zaoferują dokładnie to, co wersja PC, łącznie ze wszystkimi wprowadzonymi w ostatnim czasie zmianami i udogodnieniami. Jeśli do tej pory nie graliście, w Two Point Hospital wcielamy się w managera starającego się utrzymać na odpowiednim poziomie szpital. Zajmujemy się więc jego rozkładem, personelem, finansami itd.

Z okazji zapowiedzi wydania konsolowego udostępniono zwiastun, który widnieje poniżej. Więcej informacji, w tym dokładna premiera, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?