Wiedźmin 3 to ''pełnowartościowy'' produkt - największe zmiany to interfejs i sterowanie

CD Projekt RED nie wycięło niczego względem oryginału z PC i PS4 / XOne.

@ 19.06.2019, 18:11
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Część graczy wciąż nie do końca wierzy w przeniesienie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wraz z dodatkami na Nintendo Switch. Fani teorii spiskowych spekulują, że gra w tej wersji będzie pozbawiona części zawartości. CD Projekt RED zaprzecza jednak podobnym pogłoskom.

"Jesteśmy zadowoleni z tego, jak śmiga Wiedźmin 3 na Switchu. To wciąż jakość, z której jesteśmy dumni, choć jednocześnie zdajemy sobie sprawę z tego, że z uwagi na techniczne ograniczenia, musieliśmy znaleźć odpowiedni balans między grafiką, a płynnością" - wyjaśnia Alvin Liu, jeden z producentów portu na Switch.

"Na chwilę obecną, w grze jest trochę mniej liści na drzewach i rysowanie obiektów w tle jest ograniczone, ale to nadal wygląda świetnie. Byłem zachwycony. Gdybyście nie wskazali mi listy zmian, to pewnie nie zauważyłbym większych różnic" - dodaje.

Jednocześnie Liu potwierdza, że wersja na Switcha to pełny Wiedźmin 3, nie jakiś oszukany.

"Dostaniecie pełnego Wiedźmina 3 z dodatkami. Niczego nie wycięliśmy. Największe zmiany zaszły w interfejsie i sterowaniu, jest trochę inaczej, niż w poprzednich wersjach"

"Sądzę, że jeśli to twoje pierwsze spotkanie z Wiedźminem 3, będziesz podekscytowany i spodoba ci się to. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, co przygotowaliśmy" - kończy.

Wiedźmin 3 na Switcha nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale na pewno będzie to 2019 rok. W pierwszych sklepach pojawiają się już oferty pre-orderowe. Grę wyceniono na około 250 zł, więc tyle ile posiadacze Switcha płacą za inne najgłośniejsze tytuły.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   09:48, 20.06.2019
No zdziwiłbym się, gdyby Redzi poszli na kompromis i wycięli połowę zawartości.