E3 '19: The Sims 4: Wyspiarskie życie - kolejny dodatek zabierze nas na tropikalną wyspę

EA nie zwalnia tempa z dodatkami do The Sims 4.

@ 09.06.2019, 21:04
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Mimo kilku lat obecności na rynku, popularność The Sims 4 nie słabnie. EA zdaje sobie z tego sprawę, więc co rusz wypuszcza kolejne dodatki. Najnowszy, Wyspiarskie życie, zabierze nas na rajską wyspę.

Rozszerzenie pozwoli nam wybrać się na wyspę Sulani, która oferuje wspaniałe widoki, błękitną wodę i rozmaite zwierzaki, jak np. delfiny. Simowie będą mogli klasycznie położyć się na plaży, albo też skorzystać z różnych atrakcji, takich jak skuter wodny, ognisko czy dyskoteka po zmroku.

Pojawią się także nowe możliwości - będziemy mogli zostać ekologiem i dbać o czystość wód i plaży, albo wcielić się w nurka, ratownika wodnego czy wędkarza. Jeśli będziemy mieli szczęście, naszym oczom ukaże się syrena. Nic też nie stanie na przeszkodzie, by pogadać z tubylcami.

Dodatek Wyspiarskie życie zadebiutuje 21 czerwca na PC, oraz 16 lipca na PS4 / XOne.


Sprawdź także:

The Sims 4

Premiera: 02 września 2014
PC

The Sims 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Za jej stworzenie odpowiada studio Maxis.Podobnie, jak w przypadku poprzedniczek, w grze musim...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?