E3 '19: Konferencja Microsoftu - oglądaj z nami!

Dziś, 9 czerwca, o godzinie 22 naszego czasu startuje konferencja Microsoftu. Będzie grubo - firma ma zamiar pokazać 14 gier i swoją nową konsolę.

@ 09.06.2019, 19:31
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
inne, xbox one

E3 '19: Konferencja Microsoftu - oglądaj z nami!

Wczoraj byliśmy świadkami pierwszej konferencji inagurującej tegoroczne targi E3. Firma Electronic Arts, jak co roku, wyprawiła własne show, omijając dzień pokazowy dla mediów i korporacji wystawiających swoje panele. Czyli de facto pierwszy na E3 jest Microsoft.

Niemniej jednak semantyka w tym przypadku nie ma większego znaczenia. EA PLAY za nami, co prawda nie dowiedzieliśmy się zbyt wielu nowości, aczkolwiek poznaliśmy m.in. gameplay ze Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Co ciekawe, rozszerzona jego forma lub zupełnie nowych fragment ma się pojawić również na dzisiejszym show MS.

Z czym do Los Angeles przyjechał gigant z Redmond? Z nową konsolą - najprawdopodobniej, na co wskazują ostatnie plotki, Xboksem Scarlett! Easter egg związany z nazwą nowego urządzenia Amerykanów został dzisiaj odkryty. Oprócz tego firma ma zamiar zaprezentować blisko 14 gier - będzie zatem co oglądać!

Całość startuje o godzinie 22 naszego czasu! Odtwarzacz z platformy YouTube znajduje się poniżej, więc zapraszamy o odpowiedniej porze, by razem z nami oglądać prezentację Microsoftu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosLucas-AT   @   00:40, 10.06.2019
Konferencja bardzo słaba. Niemal same CGI zamiast pokazów gameplayów. Prezentacja Gears 5 porażka - wyglądała tak jakby jej targetem byli fani Fortnite, gdzie gra raczej nie zawiedzie. Znów ktoś z marketingu zawalił sprawę. MS mógł wykorzystać nieobecność Sony i zachęcić graczy do ich konsoli, a tak to mam wrażenie, że Sony nie było tylko przez to, że Microsoft ich o to poprosił. Sony wygrało E3 w ogóle na nie nie przyjeżdżając.

Nie zdążyłem się zorientować, które z tych małych gierek są tworzone przez nowe studia MS, ale zaczynam wątpić, czy te nowe studia cokolwiek zmienią w nowej generacji. Widać, że będą tworzyć jakieś popierdółki pod Game Passa.
0 kudosshuwar   @   08:06, 10.06.2019
To był mój debiut. Po raz pierwszy zasiadłem z moją Radą Nadzorczą i córką-backupem przed 43 calowym TV, przygasiliśmy oświetlenie dla klimatu, rozsiedliśmy się na sofie i... no ciekawe doświadczenie.

Słysząc głos: "World Premiere" ciarki przechodziły Puszcza oko
Najlepsze wrażenie zrobił chyba na nas Cyberpunk (zresztą jak i na obecnej na sali publiczności). Było kilka ciekawych zajawek, które przykuwały zainteresowanie. Jednak druga połowa prezentacji była taka... no nijaka taka. Zaciekawiła nas próba wprowadzenia do nowej konsoli... ale brzmiało to jak pobożne życzenia.

Dużo małych gier, platformówek prezentowanych w telegraficznym skrócie. Były rzeczy przykuwające uwagę i takie, które powodowały Ziew. Córka zawiodła się nieco, bo liczyła, że M$ pokaże coś związanego z Simsami lub Minecraftem.

Fajnie się bawiliśmy, polecam innym taką formę rozrywki.
0 kudosmrPack   @   10:56, 10.06.2019
Przejrzałem konferencję i jedyne fragmenty, które mnie najbardziej zainteresowały to zwiastun Cybepunk 2077 i Dragon Ball Z: Kakarot Dumny