The Sims 4 (PC) - okladka

The Sims 4 (PC)

Premiera:
02 września 2014
Premiera PL:
04 września 2014
Platformy:
Gatunek:
Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (90)Gram (38)Ukończone (8)Kupię (16)

Opis The Sims 4 (PC)
DevMat @ 17:58 06.05.2013
"DevMat"

Śr. długość gry: 211h 12min

+ czaswięcej

The Sims 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Za jej stworzenie odpowiada studio Maxis.

Podobnie, jak w przypadku poprzedniczek, w grze musimy zająć się naszymi podopiecznymi Simami (wirtualnymi ludźmi) - pilnować, aby nic im nie brakowało. Trzeba równocześnie zadbać o budowę domu oraz jego urządzenie. Simy potrzebują też pracy, nauki oraz towarzystwa. Zapewnienie wszystkich tych elementów, stanowi podstawę rozgrywki.

The Sims 4, względem poprzedniej części, wnosi do zabawy udoskonalony edytor, dzięki któremu mamy jeszcze więcej opcji na stworzenie wymarzonych Simów.

Ponadto twórcy pokusili się o usprawnienie Sztucznej Inteligencji naszych podopiecznych, co przekłada się na najinteligentniejszych i najbardziej realistycznych Simów w historii serii. Bohaterowie wyrażają swoje potrzeby i nastroje poprzez ruch ciała, w czym pomaga nowy zestaw animacji. Simy odczuwają także emocje, wpływające na ich zachowanie, pragnienia czy bieżące potrzeby.

Niemałą rolę w serii od zawsze odgrywało narzędzie umożliwiające budowanie własnych czterech kątów. Zyskało ono nowy interfejs oraz garść dodatkowych opcji, dzięki czemu jest jeszcze bardziej intuicyjne. Przed budową nowego domu wybierzemy jeden z kilku obszarów, w którym zamieszka kierowana przez nas rodzinka.

Wymagania: Twórcy gry The Sims 4 ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.

Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian, dabi132,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera sceny erotyczne
Screeny z The Sims 4 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosDamian098K   @   18:22, 30.01.2016
Gra jest świetna lecz to jak każda części włącznie z tą jest okrajana momentami nie mieści się w głowie. Lecz nie zmienia to, że w grę się bardzo przyjemnie gra.