The Sims 4: Licealne lata - kolejny dodatek zadebiutuje pod koniec lipca

Electronic Arts zapowiada kolejny duży dodatek do The Sims 4. Premierę wyznaczono na końcówkę lipca bieżącego roku.

@ 30.06.2022, 19:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Sims 4: Licealne lata - kolejny dodatek zadebiutuje pod koniec lipca

Fani wydanego w 2014 roku The Sims 4 nie mogą mieć powodów do narzekań jeśli chodzi o popremierowe wsparcie ich ulubionej produkcji. Gra otrzymała całe multum dodatków, a właśnie zapowiedziano kolejne rozszerzenie - Licealne lata.

Jak sama nazwa wskazuje, dodatek skupia się na szkolnym okresie w życiu Simów i przynosi związane z tym codzienności i atrakcje. Oprócz możliwości uczestniczenia w lekcjach, Simowie będą mogli udać się na wagary czy skoczyć na randkę. Co bardziej spokojni wirtualni nastolatkowie udadzą się na kawę do pobliskiej szkolnego kampusu kawiarni, a jednostki uzależnione od smartphone będą mogły po prostu się wylegiwać w łóżku i czatować ze znajomymi. 

Zwieńczeniem licealnej przygody będzie bal maturalny, na który koniecznie trzeba będzie się odpowiednio wystroić, a także poszukać osoby towarzyszącej. Moda będzie istotnym punktem dodatku Licealne lata - twórcy obiecują różnorodne stroje i możliwość przygotowywania ciekawych ubraniowych zestawień, w których będziemy paradować po szkolnych korytarzach.

Zdjęcia naszych kreacji będzie można wrzucać na aplikację Trendi, gdzie ocenią je inni Simowie. W przypadku dużej ilości lajków, z czasem będziemy mogli zostać nawet Simfluencerem!

Premiera The Sims 4: Licealne lata już za 4 tygodnie - 28 lipca.


Sprawdź także:
The Sims 4

The Sims 4

Premiera: 02 września 2014
PC

The Sims 4 to czwarta odsłona niezwykle popularnej serii symulatorów życia. Za jej stworzenie odpowiada studio Maxis.Podobnie, jak w przypadku poprzedniczek, w grze musim...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosroxa175   @   21:35, 30.06.2022
Pomimo upływu lat nadal z sentymentem wspominam wszystkie części Simsów, mnóstwo godzin przy tej grze spędziłam. Szczęśliwy Gdyby nie brak czasu przez zobowiązania zawodowe z chęcią bym zagrała w ten nowy dodatek. Dumny
0 kudosdabi132   @   22:09, 30.06.2022
Simsy zawsze na czasie. Ja chyba najwięcej pograłem w trójkę swego czasu. Części czwartej nie mam i raczej nigdy nie kupię. Zbyt dużym pożeraczem czasu jest ta seria. Z symulatorów to już jedynie w Farming Simulator mogę zagrać.
0 kudosTheCerbis   @   11:29, 01.07.2022
Wow, ależ EA krzyczy tym zwiastunem: jestem queer-cool!