The Surge 2 - na screenach gra prezentuje się nieźle

Wygląda na to, że deweloperzy postawili na większe zróżnicowanie.

@ 15.04.2019, 18:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Pierwsza część cyklu The Surge była całkiem niezłym reprezentantem gatunku soulslike. Jej największym problemem zadawały się być zbyt monotonne projekty lokacji, albowiem przez większą część zabawy poruszaliśmy się po obszarach industrialnych. W przypadku "dwójki" aspekt ten powinien być zrealizowany lepiej.

Na to przynajmniej wskazują screeny udostępnione przez wydawcę The Surge 2Focus Home Interactive. Choć na temat przedsięwzięcia nadal wiemy bardzo niewiele, na fotkach prezentuje się ono solidnie. Miejscówki wyglądają ciekawie, a pośród oponentów widać coś więcej niż tylko drony oraz przerośnięte roboty.

Jeśli chodzi o elementy, które deweloperzy, Deck13, postanowili zostawić, warto wymienić m.in. system walki pozwalający na celowanie w konkretne kończyny. Dzięki niemu da się np. odciąć rękę lub nogę oponenta, istotnie go osłabiając i ułatwiając sobie starcie.

Z najnowszych doniesień wynika, że The Surge 2 zadebiutuje na rynku w 2019 roku. Będzie ono dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Sprawdź także:

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?