The Surge 2: The Kraken już dostępne

Chodzi oczywiście o pierwszy fabularny dodatek dla The Surge 2.

@ 20.01.2020, 09:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Surge 2: The Kraken już dostępne

Deck13 przygotowało pierwsze fabularne rozszerzenie dla swojego ostatniego projektu. Chodzi o dodatek The Kraken przeznaczony dla The Surge 2. Z informacji pochodzących od dewelopera wynika, że DLC jest już dostępne.

The Surge 2: The Kraken to, jak wspomniałem, pierwsze fabularne rozszerzenie dla gry. Wprowadza ono całkiem nowy obszar, na terenie VBS Krakow, a także nowych oponentów, broń, pancerze oraz bossa. DLC jest darmowe, jeśli posiadacie przepustkę sezonową.

Premiera dodatku to nie jedyna nowość. Deck13 przygotowało też całkiem nową edycję gry, tzw. Premium Edition. Zawiera ona podstawkę, jak i wszystkie opublikowane do tej pory DLC. Można nabyć je na PC (wymagania), PS4 oraz Xboksie One - w zależności od preferencji.

Poniżej rzucić okiem możecie na zwiastun premierowy dodatku.


Sprawdź także:
The Surge 2

The Surge 2

Premiera: 24 września 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Surge 2 to kontynuacja futurystycznej gry akcji z elementami RPG, reprezentująca mechaniki rozgrywki zbliżone do cyklu Dark Souls czyli tzw. "soulslike". Za projekt p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?