Kingdom Come: Deliverance Royal Edition zadebiutuje w maju

Zestaw przekaże w ręce graczy wszystkie poprawki i dodatki.

@ 29.03.2019, 21:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Kingdom Come: Deliverance Royal Edition zadebiutuje w maju

Jeśli nie graliście jeszcze Kingdom Come: Deliverance, a szukacie jakiegoś interesującego RPG w klimatach średniowiecznych, to mamy dobre wieści. Niebawem na rynku zadebiutuje specjalne zbiorcze wydanie dzieła studia Warhorse... nazwano je Royal Edition.

Z ujawnionych przez deweloperów informacji wynika, że Królewska Edycja Kingdom Come: Deliverance zawierać będzie wszystkie opublikowane do tej pory dodatki, a zatem Treasures of the Past, From the Ashes, The Amorous Adventures of bold Sir Hans Capon oraz Band of Bastards. Co ciekawe, w zestawie dostaniemy też nadchodzący dodatek A Woman’s Lot.

Premierę Kingdom Come: Deliverance Royal Edition zaplanowano na dzień 28 maja. Grać będziemy natomiast na komputerach osobistych (wymagania) oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Nie ujawniono niestety ceny zestawu, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was o tym powiadomić.

Przy okazji, studio Warhorse nie jest już niezależne. Jakiś czas temu zostało ono przejęte przez THQ Nordic.


Sprawdź także:
Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

Premiera: 13 lutego 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Kingdom Come: Deliverance to produkcja z gatunku cRPG, której akcja toczy się w średniowiecznej Europie i została osadzona w otwartym świecie. Za grę odpowiedzialne jest ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTheCerbis   @   14:02, 30.03.2019
A będzie jakieś ładne pudełkowe wydanie?
0 kudosfrycek88   @   21:59, 31.03.2019
Cytat: TheCerbis
A będzie jakieś ładne pudełkowe wydanie?


Będzie. Jak wsadzisz konsolę, ew komputer do pudełka to będziesz mieć wydanie pudełkowe ;) .