Kingdom Come: Deliverance

ObserwujMam (25)Gram (5)Ukończone (6)Kupię (13)

Kingdom Come: Deliverance - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:13 lutego 2018
Premiera polska:13 lutego 2018
Producent:Warhorse Studios
Wydawca:Deep Silver
Dystrybutor:CDP
Gatunek:RPG / Akcja

Fabuła

Akcja Kingdom Come: Deliverance przenosi nas do początku XV wieku, do Królestwa Czech. Region, po którym możemy się poruszać obejmuje obszar, jaki znajduje się pomiędzy Sazawą oraz Ratajami - sporych rozmiarów miastami, które opracowano na podstawie historycznych zapisków.

Głównym bohaterem gry jest Henryk, młody syn kowala, Marcina. Po tym, jak kończy on kilka podstawowych zadań zleconych mu przez ojca, Henryk pomaga przygotować wyjątkowy miecz. Miecz zlecony jego ojcu przez pana Radzika Kobyłę. Pod koniec prac sytuacja niestety mocno się komplikuje.

Na wioskę, w której przebywa rodzina, zwaną Skalicą, napada grupa bandytów oraz żołnierzy będących na usługach króla Zygmunta. Najeźdźcy niszczą Skalicę, a przy okazji wybijają w zasadzie wszystkich jej mieszkańców. Niewielka grupa Skalican ucieka do pobliskich miast, a wśród nich jest także Henryk. Choć początkowo próbuje on stawić czoła najeźdźcy, finalnie zmuszony jest do wycofania się.

W ten sposób dociera do pobliskiego zamku, Talmberku. Tam zaś rozpoczyna się właściwa przygoda. Podróż od zera do bohatera, w której gracz odgrywa najważniejszą rolę...Tryby rozgrywki

Kingdom Come: Deliverance to gra przeznaczona dla jednego gracza, stawiająca na rozbudowany wątek fabularny. Z tego względu deweloperzy przewidzieli tylko jeden tryb zabawy - singlowy. Nie ma tu mowy o potyczkach wieloosobowych. Nie ma też żadnego komponentu online.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 136 razy   ●   zmienił(a): 188206 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?