Zapowiedziano Bulletstorm: Duke of Switch Edition - latem na konsoli Nintendo

Bulletstorm: Duke of Switch Edition ukaże się latem na Nintendo Switch - ogłoszenie remastera polskiej gry od studia People Can Fly odbyło się na panelu Gearbox Software na imprezie PAX East.

@ 29.03.2019, 17:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
switch

Zapowiedziano Bulletstorm: Duke of Switch Edition - latem na konsoli Nintendo

Choć podczas wczorajszej imprezy studia Gearbox Software na targach PAX East w Bostonie główną rolę odgrywała seria Borderlands i oficjalna zapowiedź jej trzeciej części, to na scenie pojawiły się również inne dzieła. Wśród nich na wyróżnienie zasługuje ogłoszenie konwersji Bulletstorma, od polskiego studia People Can Fly, na konsolę Nintendo Switch!

Bulletstorm: Duke of Switch Edition, bo taki tytuł otrzymała ta wersja, ukaże się latem na przenośnej konsoli Japończyków. Oryginał od autorów m.in. Painkillera został wydany pierwotnie w 2011 roku. Mimo iż zyskał uznanie oraz aprobatę recenzentów, to nie przełożyło się to na zainteresowanie graczy, a w efekcie na komercyjny sukces tytułu. Po wydaniu jednej części marka popadła w stagnację, z której w 2017 roku wybudziło ją właśnie Gearbox, wydając remaster na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 - Bulletstorm: Full Clip Edition.

Duke of Switch Edition nie będzie różnić się niczym więcej od wspomnianej Full Clip Edition. Właściciele Switchów dostaną zarówno wszystkie techniczne poprawki, jak i rozszerzenia, lecz najistotniejszym "ficzerem" będzie możliwość rozegrania całej kampanii jako postać Księcia z serii Duke Nukem!


Sprawdź także:
Bulletstorm

Bulletstorm

Premiera: 22 lutego 2011
PC, PS3, XBOX 360

Bulletstorm to produkcja rodzimego studia People Can Fly, mającego na swoim koncie m.in. pierwszą część Painkillera. Za wydanie gry odpowiedzialne jest Electronic Arts. P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosIgI123   @   20:39, 29.03.2019
Nieee… Jak tylko zobaczyłem ,,zapowiedziano Bulletstorm" to tętno od razu mi podskoczyło do 190... A tu tylko takie coś...