Bayonetta 1 i 2 - zwiastun premierowy zestawu

Chodzi oczywiście o konwersje przeznaczone dla Nintendo Switch.

@ 14.02.2018, 14:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Bayonetta 1 i 2 - zwiastun premierowy zestawu

Pierwsze dwie części cyklu Bayonetta niebawem trafią do posiadaczy konsol Nintendo Switch. Debiut zestawu zaplanowano na dzień 16 lutego bieżącego roku, a jeśli na niego czekacie, rzućcie okiem na jego zwiastun premierowy.

Oryginalna Bayonetta trafiła do sprzedaży w 2009 roku, początkowo wyłącznie w wersjach dla PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Później przeniesiona została na Wii U, a w zeszłym roku zagościła także na pecetach. Bayonetta 2 była tytułem ekskluzywnym dla Wii U - jego premiera odbyła się w roku 2014.

Od 16 lutego w oba dzieła grać będą mogli właściciele Nintendo Switch. Aby podgrzać atmosferę przed premierą zestawu, firma Nintendo opublikowała dynamiczny zwiastun obu gier. Koniecznie rzućcie na niego okiem poniżej i pamiętajcie, że na Switch powstaje też Bayonetta 3. Ekskluzywnie, co warte podkreślenia.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?