Gameplay z Bayonetta 3 ujawnia detale na temat Violi

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, ukazujący Bayonetta 3. Deweloperzy chcą nam przybliżyć postać Violi.

@ 12.10.2022, 20:19
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Gameplay z Bayonetta 3 ujawnia detale na temat Violi

Bayonetta 3 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier, zmierzających na konsolę Switch. Jako że jej premiera coraz bliżej, w sieci pojawił się interesujący materiał filmowy, pokazujący najnowszą grywalną postać. Wojowniczkę o imieniu Viola. Wideo, które widoczne jest w treści niniejszej wiadomości pochodzi od redakcji Game Informera. 

Viola to oczywiście wiedźma (choć niedoświadczona). W jej stylu walki widać, że wymaga ostatecznych szlifów, ale jednocześnie nie sposób odmówić jej charyzmy oraz ogromnej siły. Wyprowadzane przez nią ciosy potrafią zadawać spore obrażenia oponentom i łatwo dostrzec wciąż niewykorzystywany potencjał.

Nowa bohaterka różni się pod wieloma względami od Bayonetty. Viola jest w stanie bowiem korzystać wyłącznie ze swojej katany, a Bayonetta może spożytkować szeroki wachlarz środków perswazji, które znajduje w miarę postępów w grze. Viola skupia się też na nożach do rzucania, aby rozszerzyć swoje pole działania, a Bayonetta woli broń palną. VIola ponadto potrafi przyzwać demonicznego towarzysza, Cheshire.

Więcej zobaczycie poniżej. Pamiętajcie, że premierę Bayonetta 3 zaplanowano na 28 października. Grać będziemy wówczas wyłącznie na Switchu.


Sprawdź także:
Bayonetta 3

Bayonetta 3

Premiera: 28 października 2022
SWITCH

Bayonetta 3 to kontynuacja serii japońskich slasherów od studia PlatinumGames. Gracz ponownie wciela się w tytułową postać walczącą z demonicznymi poczwarami w niezwykle ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?