Bayonetta 3 (SWITCH) - okladka

Bayonetta 3 (SWITCH)

Premiera:
28 października 2022
Premiera PL:
28 października 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bayonetta 3 (SWITCH)
Dirian @ 09:55 08.12.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bayonetta 3 to kontynuacja serii japońskich slasherów od studia PlatinumGames. Gracz ponownie wciela się w tytułową postać walczącą z demonicznymi poczwarami w niezwykle efektowny oraz widowiskowy sposób.

Fabuła Bayonetta 3 pozwala graczowi znów wcielić się w ponętną, kruczoczarną wojowniczkę o tytułowym imieniu, która kolejny raz musi zmierzyć się z inwazją demonów oraz innych poczwar na Ziemię. W tym wszystkim znajduje się też walka dla dobra ludzkości, bowiem na celowniku Bayonetty znalazła się inwazja sztucznej broni biologicznej zwanej Homunculi.

Rozgrywa Bayonetta 3 to typowa "nawalanka", a mówiąc bardziej profesjonalnie - slasher utrzymany starym stylu marek takich jak Devil May Cry czy Darksiders. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby, zaś na naszym podorędziu znajdują się nie tylko ikoniczne pistolety, ale też szereg nowych umiejętności specjalnych (w tym trasnformacje do świeżych, potężniejszych form) bohaterki. Naszym głównym zadaniem jest zatem przemierzanie półotwartych lokacji i walka z napotykanymi przeciwnikami, a zwieńczeniem poszczególnych etapów są starcia z potężnymi bossami.

Nowością jest możliwość (ograniczona) kontrolowania nowej protagonistki - początkującej wiedźmy o imieniu Viola.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Bayonetta 3 (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?