Bayonetta (SWITCH) - okladka

Bayonetta (SWITCH)

Premiera:
16 lutego 2018
Premiera PL:
16 lutego 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bayonetta (SWITCH)
szewczu @ 21:07 02.02.2018
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Nałogowy gracz, grafik komputerowy.

Śr. długość gry: 14h 57min

+ czaswięcej

Bayonetta to gra akcji wyprodukowana przez studio Platinum Games. W grze wcielamy się w postać tytułowej wiedźmy, walczącej z potworami przebranymi za aniołów.

Bohaterka posiada niezwykle urozmaicony arsenał broni palnej, jak i białej, służącej do bliskiego starcia z nieprzyjaciółmi. Dzięki tej ostatniej mamy pewność, iż nasi wrogowie nie zapędzą się zbytnio pod nasz zasięg. Przynajmniej na długo. A co twórcy przygotowali nam w drugiej części zbrojowni? Ano różnej maści broń dystansową. Mowa tutaj o pistoletach, shotgunach i innych cudach. Skoro już o "klamkach" wspominamy, te wykorzystywane przez naszą czarującą damę noszą nazwy: Parsley, Sage, Rosemary i Thyme. Nazewnictwa pochodzą od średniowiecznych roślin wykorzystywanych do produkcji magicznych miłosnych eliksirów. Poza tym możemy zabierać leżącą broń, pozostawioną przez trupy naszych przeciwników.

Bayonetta pojawia się też odpowiednik bullet time’u, nazwany tutaj ‘witch time’. Poza konwencjonalną bronią będziemy mogli używać... lekkie zdziwienie - długich włosów bohaterki! Ciekawostką jest także zbroja naszej wiedźmy – przy otrzymywaniu potężniejszych ataków poszczególne jej części odpadają, mogąc pozostawić naszą bohaterkę nagą, co z pewnością przypadnie do gustu płci męskiej.

Pod względem graficznym produkcja panów z Platinum Games utrzymuje dość wysoki poziom. Animacje protegowanej, jej ruchów jak i całego świata, wyglądają wyśmienicie. Tytuł przypadnie zapewne do gustu każdemu, kto z lubością pogrywał w gry z serii Blood Rayne. Tutaj także przychodzi wcielić nam się w rolę seksownej, a zarazem śmiercionośnej kobiety.

Bayonetta na Nintendo Switch dostępna jest cyfrowo w Ninento eShop, albo w zestawie z grą Bayonetta 2 w wydaniu pudełkowym ("dwójka" na kartidżu, pierwsza część do pobrania).

Screeny z Bayonetta (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?