Bayonetta 3 na dwóch nowych zwiastunach

Jeden materiał to gameplay, a drugi podsumowuje nam założenia fabularne projektu.

@ 14.10.2022, 14:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
switch

Bayonetta 3 na dwóch nowych zwiastunach

Wygląda na to, że promocja Bayonetta 3 ruszyła pełną parą. W sieci pojawiły się właśnie kolejne materiały filmowe ukazujące najnowszą grę studia PlatinumGames. Deweloperzy postanowili nam tym razem nakreślić wątek fabularny oraz pokazać ujęcia z rozgrywki.

Bayonetta 3 dostępne będzie wyłącznie na Switchu. Nintendo wie, że to jedna z najważniejszych tegorocznych premier na kieszonsolkę i regularnie przypomina nam o zbliżającym się debiucie, który zaplanowano na końcówkę bieżącego miesiąca. Nowe zwiastuny, które znajdziecie poniżej, są naprawdę konkretne i warte Waszej uwagi.

Jeden zwiastun poświęcono wątkowi fabularnemu, a drugi przybliża nam najważniejsze aspekty przedsięwzięcia. Mają one po nieco ponad 4 oraz 5 minut, a w trakcie seansu ujrzeć możecie sporo ujęć z gry, pojedynki z przeciwnikami, eksplorację oraz nową grywalną postać zwaną Viola.

Zerknijcie poniżej i pamiętajcie, że premierę Bayonetta 3 zaplanowano na 28 października. Grać będziemy wówczas wyłącznie na Switchu.

Bayonetta 3 will see Jennifer Hale voicing the titular witch, replacing the character’s original voice actor, Hellena Taylor.


Sprawdź także:
Bayonetta 3

Bayonetta 3

Premiera: 28 października 2022
SWITCH

Bayonetta 3 to kontynuacja serii japońskich slasherów od studia PlatinumGames. Gracz ponownie wciela się w tytułową postać walczącą z demonicznymi poczwarami w niezwykle ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?