Bayonetta 2 (SWITCH) - okladka

Bayonetta 2 (SWITCH)

Premiera:
16 lutego 2018
Premiera PL:
16 lutego 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Bayonetta 2 (SWITCH)
pawelecki96 @ 21:04 02.02.2018
Paweł "pawelecki96" Dzwonkowski

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bayonetta 2 to sequel bardzo ciepło przyjętego przez graczy slashera firmy Platinum Games. Mimo że kontynuacja jest nadal w rękach ekipy odpowiedzialnej za pierwowzór, jej wydania podjęło się Nintendo.

Bayonetta 2, podobnie, jak jedynka opowiada historię walecznej kobiety o imieniu Bayonetta. Ponownie wpada ona w tarapaty, a jedynym sposobem na wydostanie się z nich jest walka z przytłaczającym liczebnie i siłowo wrogiem. Mimo wszystko protagonistka jest wyśmienitym wojownikiem, dysponującym dodatkowo umiejętnościami wiedźmy. W rezultacie każdy pojedynek jest efektowny i zakończony sukcesem.

Bayonetta 2 działa na silniku graficznym napędzającym część pierwszą, co oznacza równie dobrą animację oraz mnóstwo efektów specjalnych. Producent postarał się także aby stylistyką tytuł nawiązywał do części pierwszej, a zatem osoby, którym przypadł do gustu pierwowzór, w tym przypadku także będą usatysfakcjonowane. Pierwsze skrzypce grają oczywiście pojedynki z nietypowo wykreowanymi bossami.

Bayonetta 2 nie dysponuje trybem rozgrywek wieloosobowych, niemniej jednak zawiera rankingi, za sprawą których gracze z całego świata mogą przechwalać się swoimi osiągnięciami.

Pudełkowa wersja Bayonetta 2 na Nintendo Switch zawiera także kod do pobrania Bayonetta (pierwsza część).

PEGI: Od 18 lat
Screeny z Bayonetta 2 (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?