Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - pierwszy gameplay i screenshoty

Studio Frogwares zaprezentowało pierwszy gameplay oraz porcję screenshotów z zapowiedzianego na maj Sherlock Holmes: The Devil's Daughter.

@ 09.04.2016, 20:30
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - pierwszy gameplay i screenshoty

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter właśnie otrzymał pierwszy zapis z rozgrywki - blisko 2 miesiące przed premierą! Gameplay to konkretne 7 minut wprost ze śledztwa prowadzonego przez najsłynniejszego detektywa w popkulturze. Możemy obejrzeć niemal wszystkie mechanizmy, które projektanci ze studia Frogwares postanowili zaimplementować/skopiować/zmodernizować. Finalnie koncept The Devil's Daughter będzie kontynuacją Zbrodni i Kary - odsłony cyklu, która przeniosła markę na nowe tory. Do tego deweloperzy podzielili się porcją świeżutkich screenshotów.

Ósma część serii gier przygodowych wydawanych niemal od początku pod pieczą Frogwares ujrzymy na rynku 27 maja bieżącego roku na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

[Chwyć i przewijaj fotki]Galeria

Sprawdź także:
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Premiera: 10 czerwca 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter to kolejna odsłona serii wirtualnych przygód najsłynniejszego detektywa popkultury - Sherlocka Holmesa. Za produkcję odpowiada studi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?