Sherlock Holmes: The Devil's Daughter debiutuje na rynku

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - nowa przygodówka studia Frogwares - oficjalnie zadebiutowała na komputerach osobistych i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

@ 10.06.2016, 17:58
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter debiutuje na rynku

Studio Frogwares dziś - tj. 10 czerwca - oficjalnie wystartowało ze sprzedażą swojej najnowszej gry przygodowej - Sherlock Holmes: The Devil's Daughter! Debiut odbył się równocześnie na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. W naszym kraju za wydanie tytułu odpowiada firma A.P.N. Promise - dzieło oferuje polską kinową wersję językową (napisy).

To druga odsłona ukazująca przygody najsłynniejszego detektywa w popkulturze, która przeniosła XIX-wieczny Londyn i Baker Street 221B w świat trójwymiaru - w 2014 roku zadebiutowała Zbrodnia i kara, zaś niemal równo dwa lata po tym wydarzeniu możemy zagrać w jej kontynuację. Pierwotnie premiera The Devil's Daughter miała nastąpić pod koniec maja bieżącego roku, jednak deweloperzy postawili na jej opóźnienie i chęć dopracowania kilku aspektów produkcji.

Nowy Sherlock Holmes zdążył już zebrać kilka ocen od branżowych mediów - jego średnia w serwisie Metacritic w wersji na konsolę PlayStation 4 wynosi 68 punktów. Recenzenci zarzucają tytułowi od Frogwares przekombinowane minigierki zręcznościowe, niektóre kiepskie partie aktorskie, czy też błędy techniczne. Dziś też na naszych łamach ukazała się recenzja Sherlock Holmes: The Devil's Daughter, więc zapraszamy do lektury!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?