Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - kolejny gameplay

Studio Frogwares udostępniło kolejny gameplay z nachodzącego Sherlock Holmes: The Devil's Daughter. Możemy obejrzeć rozszerzoną wersję krótszej prezentacji sprzed blisko miesiąca.

@ 13.05.2016, 13:19
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl
pc, ps4, xbox one

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - kolejny gameplay

Deweloperzy Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - studio Frogwares - powoli szykują się do czerwcowej premiery najnowszej odsłony przygód najsłynniejszego detektywa na świecie. Blisko miesiąc temu informowali, że przekładają datę debiutu Córki Diabła i razem z tymi wieściami udostępnili skrawek gameplayu.

Dziś na kanał wydawcy, firmy Bigben Interactive, trafiła rozszerzona wersja rzeczonego zapisu rozgrywki. Możemy obejrzeć wstęp dla zadania, które zakończenie oglądaliśmy we wcześniejszym wideo. Sherlock stara się pomóc Tomowi Hurstowi, dzieciaczkowi z nieciekawej dzielnicy Whitechapel, którego ojciec George zaginął.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter ukaże się 10 czerwca na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?