Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

ObserwujMam (6)Gram (1)Ukończone (6)Kupię (3)

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:10 czerwca 2016
Premiera polska:10 czerwca 2016
Producent:Frogwares
Wydawca:Bigben Interactive
Dystrybutor:A.P.N. Promise
Gatunek:Przygodowa

Fabuła

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter prezentuje losy tytułowego detektywa oraz jego kompana - doktora Watsona. Historia w tej części serii nie skupia się na konkretnym scenariuszu, a jej priorytetem jest zademonstrowanie kilku osobnych, niepowiązanych ze sobą, kryminalnych spraw rozwiązywanych przez Sherlocka.

Niemniej jednak podtytuł "Córka diabła" jest nieprzypadkowy - pomiędzy kolejnymi dochodzeniami oglądamy krótkie sekwencje ukazujące fragmenty prywatnego życia Holmesa. Powyższa fraza nawiązuje do pewnej, nowej w otoczeniu Sherlocka, kobiety, która dopiero wprowadziła się po sąsiedzku do tej samej kamienicy.Tryby rozgrywki

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter mamy do czynienia z gatunkiem przygodowych gier akcji. Rozgrywka pozwala na kontrolowanie tytułowego detektywa z kamerą umieszczoną za jego plecami. Podczas kolejnych sprawa, oprócz przesłuchiwania świadków, badamy otoczenie, zbieramy ważne dla dochodzenia przedmioty, a także gromadzimy kolejne konkluzje, które doprowadzą nas do odpowiednich wniosków.

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter dzięki specjalnemu mechanizmowi "rozumowania" umożliwia - po dotarciu do stosownych faktów i połączenia ich - na zakończenie sprawy wcześniej, niż po przepytaniu wszystkich podejrzanych, czy zgromadzenia wszelkich poszlak. Dedykowana mapa myśli umożliwia osądzenie i skazanie, lub oczyszczenie z zarzutów, jednego z kilku oskarżonych w toku postępowania, kiedy posiadamy odpowiednią ilość dowodów na winę tego jegomościa.

W trakcie zabawy zaimplementowano również szereg zręcznościowo-logicznych minigierek, urozmaicających rozgrywkę np. utrzymywanie równowagi podczas przechodzenia na belce, puzzle czy też dynamiczne fragmenty polegające na sprawdzeniu szybkości reakcji gracza. 


Autorzy wiki:

Materdea
edytował(a): 51 razy   ●   zmienił(a): 60487 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?