Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (PC) - okladka

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (PC)

Premiera:
10 czerwca 2016
Premiera PL:
10 czerwca 2016
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (1)Ukończone (6)Kupię (3)

Opis Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (PC)
Materdea @ 17:47 21.10.2015
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 15h 54min

+ czaswięcej

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter to kolejna odsłona serii wirtualnych przygód najsłynniejszego detektywa popkultury - Sherlocka Holmesa. Za produkcję odpowiada studio Frogwares.

Wcielamy się w postać XIX-wiecznego, wykreowanego przez pisarza Arthura Conan Doyle'a, Sherlocka Holmesa. Miejscem akcji jest wiktoriański Londyn, zaś Holmes ponownie musi stawić czoła pięciu kryminalnym zagadkom.

Twórcy przygotowali otwarty świat (w obrębie poszczególnych lokacji), który możemy swobodnie eksplorować w dowolnym momencie. Decyzje, które podejmiemy w jednej z misji, z całą pewnością przełożą się na pozostałe wątki w późniejszej fazie gry.

Screeny z Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosVerdyct   @   13:08, 05.03.2016
" Testament..." przeszedłem z niekłamaną przyjemnością. Co do "Zbrodni i Kary" nie jestem w stanie wydać osądu, ponieważ z niezrozumiałych dla mnie przyczyn gra leży sobie spokojnie na Steam i to wszystko. Wykonałem kilka podejść do "Zbrodni..." i za każdym razem już na samym początku miałem tej gry dość.
Ciekawi mnie jak będzie tym razem...