Death Stranding (PC)

ObserwujMam (13)Gram (4)Ukończone (2)Kupię (2)

Recenzja gracza - Death Stranding (PC)


Speed55 @ 10:07 22.07.2021
Piotr "Speed55"

Nie umiem pisać recenzji ale chciał bym dodać tu coś od siebie wiec może przejdę do meritum.Grę kupiłem już jakiś czas temu i absolutnie tego nie żałuje. Na pytanie czy kupił bym ją jeszcze raz mając już to doświadczenie które posiadam odpowiedź brzmi: Jak najbardziej. Gra urzekła mnie niezwykłą historią , pomysłem i innowacyjnością ale w końcu to gra Hideo Kojimy.

Grafika 10/10 

Wyciska z mojego PS4 FAT chyba max możliwości, a jednak wentylator nie wkręca się na maksymalne obroty. Grafika jest tak dopracowana, że widać każdą skałę czy kamień na twojej drodze co jest bardzo ważne bo gdy idziesz załadowany na maxa jeden zły krok może spowodować twój upadek.

Dźwięk 9/10

Dźwięk jest perfekcyjny ale...

Ścieżka dźwiękowa jest tak dobrze nagrana, że tworzy wraz z grą istną harmonię. Wszystkie piosenki współgrają z grą w tak doskonałym połączeniu że tworzą jedną całość. Chcąc posłuchać tych piosenek poza grą kupiłem płytę z ścieżką dźwiękową i tu było moje zaskoczenie ponieważ dla mnie były to bardzo poruszające utwory i wiedziałem w którym momencie gry zostaje wprowadzony ale dla mojej żony była to seria dziwnych dźwięków poskładanych w kupę niezrozumiała dla słuchacza. Za co musiałem zabrać jeden punkt.


oceny graczy
Genialna Grafika:
10/10 Pojazdy, krajobrazy, góry, pogoda, skały, to wszystko wygląda przepięknie.
Genialny Dźwięk:
9/10 Dźwięk stanowi idealne połączenie z grą. Muzyka bardzo szczegółowa.
Świetna Grywalność:
8/10 Dla mnie super. Dążenie do perfekcji do tego aby każdą przesyłkę dostarczyć nieuszkodzoną aby rozbudowywać bazy, pilnować aby się nie zniszczyły z upływem czasu jest dla mnie super spędzonym czasem z grą dla innych może być zbyt monotonna i powtarzalna.
Werdykt - Świetna gra!
Screeny z Death Stranding (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?